قوانین و مقررات

 

کلیه فعالیت های نقره پارسیس بر اساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

مقررات و شرایط عمومی ‌و اختصاصی عضویت:

۱- مشتری از امکانات فروشگاه اینترنتی باید طبق ضوابط و مقررات سایت نقره پارسیس استفاده نماید.

۲- با انصراف و اعلام کتبی مشتری به نقره پارسیس و یا عدم رعایت مقررات سیستم خرید و فروش اینترنتی، مشتری از عضویت در سیستم خارج می‌شود و نقره پارسیس می‌تواند شناسه کاربری مشتری را غیرفعال نماید.

۳- احراز هویت مشتری؛ نقره پارسیس  هر زمان که صلاح بداند نسبت به احراز هویت مشتری عضو سایت براساس تایید اعتبار بر مبنای کارت ملی می تواند اقدام نماید.

۴- برای هر مشتری با کدملی فقط یک حساب کاربری ثبت خواهد شد و سیستم از ثبت درخواست های تکراری جلوگیری خواهد نمود.

۵- نقره پارسیس پس از تائیدیه واریز وجه و ارسال، کالای خریداری شده را توسط پست جمهوری اسلامی ایران فقط به مشتری سایت تحویل می نماید. ( کالا ها فقط به شخصی که در سامانه ثبت نام انجام داده و احراز هویت شده است تحویل می گردد. )

۶- مسئولیت حفظ و مراقبت از شناسه کاربری و کلمه عبور منحصراً بر عهده مشتری خواهد بود و نقره پارسیس هیچگونه مسئولیتی در قبال خسارت و زیانهای وارده به مشتریان در اثر افشاء شدن شناسه کاربری و کلمه عبور از سوی خودشان بعهده نخواهد داشت.

۷- در مواردی که نقره پارسیس بنا به عللی از قبیل خرابی دستگاه های کامپیوتری، قطعی اینترنت و خطوط ارتباطی، رویدادهای اجتناب ناپذیر، صدور بخشنامه هایی از سوی بانک مرکزی و یا ارگان های دولتی و هرآنچه که خارج از کنترل باشد قادر به ارائه خدمات نباشد مسئولیتی متوجه نقره پارسیس نخواهد بود. لازم به توضیح است که در چنین شرایطی افراد با مراجعه حضوری به گالری های نقره پارسیس می توانند نسبت به تحویل نقره خود اقدام نمایند.

۸- نقره پارسیس می‌تواند کلیه موضوعات مشکوک و اطلاعات مربوط به اشخاص مظنون به سوء استفاده از سیستم را به مقامات انتظامی ‌و قضائی اعلام دارد تا تحت پیگرد قانونی قرار گیرند.

۹- چنانچه بین نقره پارسیس و مشتـری در خصوص محتـوای اطلاعـات ارسالی و یا عملیـات انجام یافته روی آن اختلاف نظری باشد، اسناد دفاتر، گزارشات و همچنین عملیات الکترونیکی ضبط شده در فایلهای سیستم کامپیوتری نقره پارسیس و بانک هایی که مجموعه دارای حساب در آن ها می باشد در مقابل ادعای مشتری سند و دلیل معتبر خواهند بود و مشتری حق هرگونه اعتراض ادعایی را تحت هر عنوان که باشد از خود سلب می‌نماید. ( از قبیل ثبت نادرست قیمت ها، تاریخ انجام معامله و …. )

۱۰- درخواست خرید و تحویل نقره پس از تائید کاربر قطعی می باشد و قابل انصراف نیست.

۱۱- خریدهای روزانه ( در روزهای کاری نقره پارسیس ) تا ساعت ۹ صبح، در همان روز و پس از آن نیز در روز کاری بعد آماده سازی و ارسال می گردد.

ماده ۱۰ قانون مدنی: قرادادهای خصوصی نسبت به کسانی که ان را منعقد نموده اند درصورتیکه مخالف صریح قانون نباشد نافذ است. ماده ۳۳۸ قانون مدنی: بیع عبارت است از تملیک عین به عوض معلوم. ماده ۲۱۹ قانون مدنی: عقودی که بر طبق قانون واقع شده باشد بین متعاملین وقائم مقام آنها لازم اتباع است مگر اینکه به رضای طرفین اقاله یابه علت قانونی فسخ شود. ماده ۵ قانون تجارت الکترونیک :هر گونه تغییر در تولید، ارسال، دریافت، ذخیره و یا پردازش داده پیام با توافق و قرارداد خاص فیما بین طرفین معتبر است.

قوانین پرداخت وجه

با تمامی کارت های هر یک از بانک ها می توانید از هر کدام از درگاه سایت اقدام به پرداخت آنلاین نمائید و تفاوتی ندارد که کارت شما متعلق به کدام بانک باشد فقط داشتن رمز دوم ( رمز خرید اینترنتی ) برای کارت مورد استفاده الزامی است.